Zapraszamy na dialog małżeński w świetle Słowa Bożego (lokalna Komunia Małżeństw)

Lokalna Komunia Małżeństw

Kochani małżonkowi.

Serdecznie zapraszamy Was (czyli małżonków) na cykliczne spotkania małżeńskie, na dialogi małżeński w świetle Słowa Bożego.

Zapraszamy Was do:

  • pobycia ze sobą, porozmawiania, po-dialogowania, o ważnych sprawach,
  • wspólnego (mąż i żona razem) karmienia się Słowem Bożym,
  • budowania naszej więzi małżeńskiej,
  • po-dialogowania z Bogiem, który działa w naszej więzi,
  • odkrywania daru naszego Sakramenty Małżeństwa

Spotkania lokalnej Komunii Małżeństw są organizowane i oparte o materiały przygotowywane przez ogólnopolskie stowarzyszenie Komunia Małżeństw, zapraszamy do poznania.

Spotkania są tak pomyślane aby skupiać się na budowaniu naszej sakramentalnej wspólnoty małżeńskiej, męża i żony. Czyli nie budowanie wspólnoty małżeństw, tylko każde małżeństwo skupia się na swojej małżeńskiej więzi.
Spotkania te będą się odbywały co miesiąc, a na każdym będziemy poruszać inny temat dotyczący małżeństwa w oparciu o Pismo Święte.

Pierwsze spotkanie w Bielsku odbędzie się w drugiej połowie lutego – szczegóły o pierwszym i kolejnych spotkaniach znajdziecie w naszym kalendarzu 🙂

Konspekty do medytacji i do dialogu opracowują księża i małżonkowie ze stowarzyszenia Komunia Małżeństw, a konsultuje je i zatwierdza o.Ksawery Knotz.

Zapraszamy wszystkie pary, które chcą budować więź w swoim małżeństwie, rozważać Słowo Boże i porozmawiać we dwoje na ważne tematy (nie trzeba nic mówić na forum;)

Organizator – stowarzyszenie Komunia Małżeństw.

Inicjatywa dla małżonków, które chcą zgłębiać różne sprawy małżeńskie, odkrywać duchowość małżeńską, czerpać z Sakramentu Małżeństwa.