Wychodząc z łodzi – spotkanie mężczyzn i kobiet z Billem i Rose Moyer

Data - 25-01-2017, godzina - 19:00 - 20:30


Kochani ,

zapraszamy na konferencję, która odbędzie się 25 stycznia (środa) w kościele i salkach św. Pawła.

 • o godz. 18-tej msza parafialna,
 • a o 19 zapraszamy mężczyzn na spotkanie z Billem Moyer,
  natomiast kobiety na spotkanie z Rose Moyer.

Mężczyźni

Bill prowadzi rekolekcje weekendowe w następujących tematach. Myślę, że środowy wykład będzie jakimś kompendium z n/w tematów:

 1. Odpowiadając na Boże powołanie do przywództwa
 2. Wychodząc z łodzi: Powołanie mężczyzny do chodzenia po wodzie.
 3. Kapitan parafii – warsztat lidera – budowanie zespołu
 4. Podróż od Sukcesu do Znaczenia
 5. Stawanie wymaga pokonywania
 6. Patrząc wstecz, patrząc w przód, stań się chrześcijaninem zmieniającym Świat
 7. Modlitwa mężczyzny
 8. Katolickie nauczanie społeczne
 9. Cnoty teologiczne: Wiara Nadzieja i Miłość
 10. Przebaczenie – klucz do wolności
 11. Pokusa a grzech
 12. Boże małżeństwo

Kobiety

Rose zwykle porusza tematy:

 1. refleksji nad własnym systemem wartości w życiu,
 2. modlitwy we własnym życiu,
 3. znaczenia przebaczenia we własnym życiu,
 4. refleksji nad znaczeniem Wspólnoty Chrześijańskiej,
 5. Chrześcijańskiej posługi.

Bill Moyer jest założycielem SOS Leadership Institute, organizacji kształtującej liderów zmiany. Wcześniej posługiwał jako dyrektor operacyjny National Fellowship of Catholic Men. Bill nauczał liderów 36 krajach świata 49 stanach USA na temat efektywnego przywództwa. Przez 14 lat pracował z młodzieżą w parafii św. Hieronima w Waco oraz doradca rodzinny w Diecezjalnym Biurze Życia Rodzinnego. Doceniony przez diecezję Austin nagrodą „Przyjaciel młodych” oraz (wspólnie z żoną Różą nagrodą “Lumen Gentium”. Prowadził ponad 150 rekolekcji i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych wspólnie ze swym synem Billym. Wspólnie z synem napisali też książkę „Ziarno sukcesu: Podróż od sukcesu do znaczenia” i „Rekolekcje dla sukcesu: Żyj życiem świadomym celu”. Ojciec 4 dorosłych dzieci i 7 wnuków. Wspólnie z żoną mieszkają w Waco w Texasie.

Rose Moyer jest partnerem SOS Leadership I posługuje jako Chief Community Officer prowadząc działalnośc filantropijną organiozacji. Prowadzi też w SOS Leadership działania non-profit.
Rose ma ponad 20 lat doświadczenia w przywództwie non-profit sektora. Była Dyrektorem Centrum Seniorów – koła i stołówki w Waco, TX. Rose pracowała dla osób starszych od 1983. Zasiada także w radzie dla Programu Wolontariatu dla Emerytów (RSVP). Jest także członkiem założycielem Women’s Lions Club w Waco.
Rose troszczy się również o ludzi młodych. Jest mentorem wolontariuszem Centrum Młodzieży w Waco, gdzie doceniono ją nagrodą „Wolontariusz Roku”. Katolicka Diecezji Austin uhonorowała Rose i Billa Moyer nagrodą „Przyjaciel Młodzieży” i „Lumen gentium” – nagrodą za 14 lat służby na rzecz młodzieży. Uczyła CCE przez 26 lat, a także obecnie prowadzi Studium Biblijne dla kobiet.
Rose przez ostatnie 6 lat była zaangażowana w rekolekcje ACTS. ACTS to trzydniowe rekolekcje dla każdego, kto pragnie rozwinąć bliższą relacje Z Chrystusem. Weekendu taki zaszczepia w uczestniku nową i głębszą relację z Bogiem i parafią poprzez:
* Adoracja i codziennej modlitwie;
* Pracę w swej parafii jako członek Ciała Chrystusowego;
* Teologię, zachęcając do dalszego zgłębiania naszej wiary przez Słowo Boże i zaszczepienie cnoty służenia naszemu Panu, naszej parafii i sobie nawzajem.

Kiedy - 25-01-2017, godzina - 19:00 - 20:30

Lokalizacja
Bielsko-Biała, Parafia św. Pawła Apostoła

Kategorie


Dodaj komentarz